سازمان سوره ايميل اخبار سينمايی جشنواره سينما صفحه اصلی
 
  جشنواره بين المللی فیلم فجر    
جشنواره فيلم فجر بزرگترين جشنواره داخلی سينمای ايران است كه هر ساله پس از پيروزی انقلاب اسلامی به منظور ارزيابی توليدات سينمايی كشور برگزار می گردد اين جشنواره شامل بخش های مختلفی مانند مسابقه سينمای ايران، مسابقه سينمای بين الملل و ... می باشد .
 

      جشن سينمای ايران
جشن سينمای ايران در جهت ارتقاء سطح علمی تخصصی سينمای ايران است. که در هردوره صنوف مختلف سينما دور هم جمع می شوند و سنجشی تخصصی در مورد هر فيلم را ارائه می دهند.
 
   
  جشنواره بین المللی فيلمهای کودکان و نوجوان    
جشنواره بين المللی فيلم های كودكان و نوجوانان با هدف گردآوری و معرفی فيلم ها از سراسر جهان و فراهم آوردن امكان مبادله انديشه و نقطه نظرات ها بين فيلمسازان فيلم و تماشاگران خردسال و همچنين جذب و آموزش كودكان و نوجوانان برگزار می‌شود.در اين جشنواره كودكان و نوجوانان نيز به عنوان داور شركت می‌كنند.
 
 
  جشنواره بین المللی فيلم مقاومت    
جشنواره فيلم دفاع مقدس به منظور پاسداشت دوران دفاع غيور مردان و زنان اين مرز و بوم و ايجاد محفلی جهت به نمايش گذاردن آثار هنرمندان متعهد به آرمان های دفاع مقدس شكل گرفته است.
 
  جشنواره بين المللی فيلم رشد    
اين جشنواره در جهت بالا بردن رشد كمی و كيفی توليد آثار علمی،‌ آموزشی و تربيتی و زمينه سازی برای معرفی آثار و تشويق هنرمندان در پرداختن به اين موضوعات برگزار می‌شود.
 
  جشنواره فيلم روستا    
جشنواره روستا با توجه به ضرورت ايجاد كانونی برای جلب توجه جامعه به جايگاه روستا در توسعه ملی و لزوم نشر و اشاعه فرهنگ توليد روستايی، ارج نهادن به نقش روستائيان در توسعه ملی و معرفی دستاوردهای علمی، هنری، فرهنگی و توليد در عرصه روستا برگزار می‌شود.
 
   
 
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com