سازمان سوره ايميل اخبار سينمايي جشنواره سينما صفحه اصلي
 
قوانین و مقررات

عضویت شما در وب سایت سوره سینما و موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز به معنی توافق کامل شما با شرایط ذیل می باشد:

1. خدمات و محتویات سایت سوره سینما، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت سوره سینما برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

2. کاربران گرامی به سایت سوره سینما اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سوره سینما می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سوره سینما به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

3. مطالب سایت سوره سینما ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. سوره سینما این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل سوره سینما نیستند و سوره سینما هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سوره سینما باشد، خود برعهده خواهند داشت.

4. وب سایت سوره سینما، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.

5. سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین سوره سینما و موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.

 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  | منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All Rights Reserved
  Email: Info@sourehcinema.com