1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 508  تاريخ مخابره خبر:  ۲۱/۱۲/۱۳۸۷  نوع : خبر
 کد خبر : 138712210103  ساعت مخابره خبر: ۱۴:۴۸:۴۱
    ۱۳۸۷/۱۲/۲۱                              تاريخ نشر خبر :  
 

تدارك ويژه براي آخرين سكانس باقيمانده فيلم «تهران تهران» مهرجويي

عليرغم مشكلات به‌وجود آمده براي توليد «تهران در جستجوي زيبايي»، روند توليد اين فيلم متوقف نشده و تداركات ويژه‌اي براي فيلمبرداري آخرين سكانس باقيمانده فيلم «تهران تهران» كه آقاي داريوش مهرجويي آن را كارگرداني مي‌كند، انجام شده است.

    به گزارش سايت سينمايي سوره به نقل از روابط عمومي، فيلم سينمايي «تهران، در جستجوي زيبايي»، با تكذيب اخبار و شايعات مربوط به توقف روند توليد اين فيلم اعلام كرد كه عليرغم مشكلات به وجود آمده، روند توليد اين فيلم متوقف نشده است.
    برپايه اين خبر، طي روزهاي گذشته اخبار و شايعاتي پيرامون توقف روند توليد فيلم سينمايي «تهران، در جستجوي زيبايي» به علت مشكلات مالي در محافل سينمايي و رسانه‌اي شنيده شده است اما روابط عمومي فيلم ضمن تكذيب اين شايعات مشكلات پيش آمده را در حال رفع دانست و اعلام كرد كه مراحل فني پس از فيلمبرداري فيلم «سيم آخر» كه يكي از اپيزودهاي سه‌گانه فيلم است و «مهدي كرم‌پور» آن را كارگرداني كرده است، در حال انجام است و امور فني فيلم «تهران تهران» به كارگرداني داريوش مهرجويي همزمان با رسيدن به آخرين روزهاي فيلمبرداري آغاز شده است.
    «محمدعلي حسين‌نژاد» تهيه كننده فيلم سينمايي «تهران، در جستجوي زيبايي» نيز در اين باره گفت: تداركات ويژه‌اي براي فيلمبرداري آخرين سكانس باقيمانده فيلم «تهران تهران» كه آقاي داريوش مهرجويي آن را كارگرداني مي‌كند، انجام شده و اميد است با هماهنگي‌هايي كه در دست اقدام است، فيلمبرداري اين اپيزود تا روز 25 اسفند به پايان برسد.
    حسين‌نژاد اضافه كرد: امور فني دو اپيزود «سيم آخر» و «تهران تهران» در دو استوديوي جداگانه در حال انجام است و اميدواريم بدون وقفه ادامه يابد. تدوين «سيم آخر» را نازنين مفخم انجام مي دهد و تدوين «تهران تهران» به عهده «مهدي حسيني‌وند» گذاشته شده است.
انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com