1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 493  تاريخ مخابره خبر:  ۲۸/۱۱/۱۳۸۵  نوع : خبر
 کد خبر : 138511280214  ساعت مخابره خبر: ۱۵:۰۷:۱۷
    ۱۳۸۵/۱۱/۲۸                              تاريخ نشر خبر :  
 

«حس پنهان» اواخر امسال آشكار مي‌شود

فيلمبرداري فيلم سينمايي «حس پنهان» به عنوان نخستين تجربه كارگرداني فيلم بلند داستاني مصطفي رزاق كريمي تا پايان سال جاري در تهران ادامه دارد.

    به گزارش سايت سينمايي سوره، رزاق كريمي ضمن بيان اين مطلب گفت: بيش از 30 درصد مرحله فيلمبرداري به پايان رسيده و در حال حاضر گروه با حضور حامد بهداد، نيوشا ضيغمي و شيوا بلوريان مشغول ضبط تصاوير در لوكيشني حوالي خيابان دولت هستند. كل فيلمبرداري در تهران و بخشي از آن در اطراف اين شهر انجام مي شود و براساس زمانبندي اين مرحله اواخر اسفند به پايان مي رسد.
    فيلمنامه «حس پنهان» را كه اثري در ژانر اجتماعي و خانوادگي است مصطفي رزاق كريمي نوشته، فريدون فرهودي آن را بازنويسي و مهران كاشاني به عنوان مشاور با رزاق كريمي همكاري كرده است. اين فيلم تصوير زمانه ما در غفلت است. امير و سيمين در بحران قرار گرفته اند، اما ناآگاهانه گرفتار اين شرايط نامناسب شده اند. آيا تقدير برگ تازه اي در زندگي آنها مي گشايد؟
    محمدرضا فروتن، مهتاب كرامتي و آتيلا پسياني ديگر بازيگران اصلي «حس پنهان» هستند. همچنين ابراهيم حاتمي كيا مشاور كارگردان، محمدسعيد وزيري مجري طرح، فرشاد محمدي مدير فيلمبرداري، فرهاد ويليكجي طراح صحنه و لباس، فاطمه ابوالقاسمي مدير توليد و اصغر پورهاجريان طراحي جلوه هاي ويژه فيلم را بر عهده دارند. اين اثر محصول دگا فيلم است و تهيه كنندگي آن را مرتضي رزاق كريمي با حمايت مركز گسترش سينماي مستند و تجربي انجام مي دهد.
انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com