سازمان سوره ايميل اخبار سينمايي جشنواره سينما صفحه اصلي
مقررات جشنواره
يادداشت دبير جشنواره
بيانيه هيات داوران
اهداف جشنواره
موضوعات جشنواره
توضيحات
تمام رويدادها
 به تفکيک فيلم
 به تفکيک اصناف
 به تفکيک هنرمندان
 به تفکيک دفاتر توليد
 به تفکيک کلمات کليدی
آلبوم عكس
افتتاحيه
نشست هاى مطبوعاتى
اختتاميه
گوشه و كنار
روزشمار آلبوم عكس
هنرمندان
شرکت ها
فيلمها
هنرمندان
شرکت ها
کشورهای شرکت کننده
.:.    هيأت داوران     .:.
..رييس هيأت داوران
..داور
..دبير
هيأت انتخاب
جوايزاهداشده
بخشهاي جشنواره
موضوعات جوايز
 

 فيلم فجر (دوره چهلم)(۱۴۰۰)

يادداشت دبير جشنواره :
مسعود نقاش‌زاده: جشنواره فيلم فجر با محور عدالت فرهنگي در تمام استان‎‌هاي ايران برگزار مي‌شود
«مسعود نقاش‌زاده» دبير چهلمين جشنواره فيلم فجر عنوان کرد: اين دوره جشنواره، برپايه عدالت‌ فرهنگي به عنوان بزرگترين جشن فرهنگي انقلاب در تمام استان‌هاي سراسر کشور طنين و انعکاس خواهد داشت و مردم عزيز ما مي‌توانند فيلم‌هاي مسابقه سينماي ايران را در سينماهاي منتخب سراسر کشور تماشا کنند.
به گزارش مرکز اطلاع رساني روابط عمومي جشنواره فيلم فجر؛ «مسعود نقاش‌زاده» دبير چهلمين جشنواره فيلم فجر در پي پيامي درباره چهلمين دوره جشنواره فيلم فجر گفت: ايام دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را به تمام هم‌وطنان عزيز و سينماگران و سينما دوستان ارجمند تبريک مي‌گويم. ان‌شاءالله با ورود به ايام دهه فجر چهلمين دوره جشنواره فيلم فجر را مطابق برنامه‌ريزي‌هاي گذشته آغاز خواهيم کرد. امسال نيز بر پايه عدالت‌ فرهنگي جشنواره فيلم فجر به عنوان بزرگترين جشن فرهنگي انقلاب در تمام استان‌هاي سراسر کشور طنين و انعکاس خواهد داشت و مردم عزيز ما مي‌توانند فيلم‌هاي مسابقه سينماي ايران را در سينماهاي منتخب سراسر کشور تماشا کنند.
او ادامه داد: از آنجايي که يکي از اهداف جشنواره فيلم فجر ايجاد شور و نشاط اجتماعي است، از مخاطبان تقاضا مي‌کنيم با رعايت شيوه‌‌نامه‌هاي بهداشتي تجربه و خاطره خوبي را براي خودشان و سايرين رقم بزنند، خوشبختانه همکارانم در ستاد برگزاري جشنواره فيلم فجر در کميته‌هاي مختلف کارها را براساس برنامه‌هاي قبلي پيش مي‌برند و هماهنگي کامل تا پايان جشنواره به سرانجام خواهد رسيد.
نقاش‌زاده عنوان کرد: نمايش فيلم‌ها در سينماهاي ميزبان جشنواره از 12 بهمن شروع خواهد شد و در سالن مرکز يا خانه جشنواره در برج ميلاد از 11 بهمن نمايش فيلم‌ شروع خواهد شد، البته از روز 12 بهمن علاوه بر نمايش فيلم‌هاي بخش مسابقه برنامه‌هاي فرهنگي در برج ميلاد به اجرا در خواهد آمد که برخي از اين برنامه‌ها مي‌توانند بسيار خاطره‌انگيز باشند، به طور مثال برنامه گنجينه‌ها يا قاب‌هاي ماندگار اختصاص به نمايش 10 فيلم برجسته تاريخ سينماي ايران پس از انقلاب اسلامي دارد که باحضور برخي از عوامل آن‎‌ها صورت خواهد گرفت.
دبير جشنواره تصريح کرد: در سالن خانه جشنواره هم براي اينکه رعايت نکات بهداشتي را به خوبي انجام دهيم؛ حداکثر 60 درصد از ظرفيت سالن‌ها را مورد بهره‌برداري خواهيم داشت و به همين دليل فيلم‌هاي بخش مسابقه را در دو نوبت به نمايش در مي‌آوريم، نوبت اول در دو سانس ساعت‌هاي 13 و 16 به اصحاب رسانه خبرنگاران و منتقدين محترم و اختصاص دارد و نوبت دوم در دو سانس ساعت‌هاي 19 و 21:30 به صاحبان آثار و ساير مهمانان اختصاص دارد. تقاضا مي‌کنيم بر اساس زمانبندي‌هاي صورت گرفته که توسط روابط‌عمومي جزئياتش منتشر خواهد شد، مخاطبان به برج ميلاد مراجع‌ کنند تا از ازدحام جلوگيري شود و با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي برنامه‌هاي جشنواره به خوبي اجرا شود.
او در پايان افزود:چند واحد ناظر بر رعايت شيوه‌نامه‌هاي بهداشتي در محوطه برج ميلاد مستقر شوند و پيش‌بيني شده يک پايگاه واکسيناسيون سيار در محوطه برج ميلاد براي تزريق دز سوم واکسن براي کساني که دو دز قبلي را تزريق کرده‌اند و مايل باشند در اين مجموعه واکسن بزنند، آماده خدمت رساني باشند. اميدوار با رعايت شيوه‌نامه بهداشتي همه تجربه خوبي را از جشنواره فيلم فجر داشته باشيم.
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com