1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 179  تاريخ مخابره خبر:  ۱۳/۱۲/۱۳۸۶  نوع : خبر
 کد خبر : 138612130202  ساعت مخابره خبر: ۱۴:۵۶:۱۷
    ۱۳۸۶/۱۲/۱۳                              تاريخ نشر خبر :  
 

«سوزوکي به بهشت ميرود» حقايق را بازگو مي کند

مجيد توکلي کارگردان جوان کشورمان مستند «سوزوکي به بهشت ميرود» را با تصاويري واقعي و پخش نشده از دسته اخراجيها مي سازد.

    مجيد توکلي در گفتگو با خبرنگار سايت سينمايي سوره ضمن اعلام اين خبر گفت: جنجالهايي که بعد از فيلم اخراجي ها(مسعود ده نمکي) مبني بر حقيقت حضور چنين آدمهايي در جنگ بوجود آمد، من را به فکر ساخت اين مستند وا داشت و تحقيقات من در اين زمينه شروع شد.
    توکلي در ادامه گفت: اين مستند که به احتمال زياد 45 دقيقه است، تا كنون بيش از80 درصد از مرحله تصويربرداري اش به پايان رسيده و تدوين همزمان توسط ميثم هاشم زاده انجام مي شود.
    توکلي در ادامه افزود: يكي ازويژگيهاي مهم و غافلگيركننده اين فيلم، تصاوير واقعي از گردان سلمان و دسته اخراجي‌ها در جنگ است. اين صحنه‌ها تا به حال در جايي منتشر نشده و براي اولين بار در مستند «سوزوكي به بهشت مي‌رود» پخش خواهد شد.
    مجيد توكلي همچنين درباره موضوع فيلم خود گفت: سوزوكي به بهشت مي رود در واقع داستان واقعي شخصيت هاي فيلم اخراجي‌ها را با محوريت شخصيت اصلي آن، «شهيد مجيد خدمت» بررسي مي كند و به نوعي درباره آدم هاي متفاوت جنگ پيش مي رود. اين فيلم بيان کننده اين مطلب است که جنگ منحصر به يکسري افراد خاص نبوده است و در طول دوران 8سال دفاع مقدس، آدم هاي بسياري بودند كه تفاوت آن ها با ديگران در جنگ احساس مي شد و جبهه تأثير به سزايي روي آنها داشته است. عواملي که در اين فيلم با توکلي همکاري کردند عبارتند از: مدير تصويربرداري: كوهيار كلاري، نويسنده و مشاور كارگردان: محمدزمان وفاجويي، مدير توليد: امير فياض و تهيه كننده: مركز گسترش سينماي مستند و تجربي.
    در كارنامه توکلي فيلم هاي دوئل، ميم مثل سميرا و نفس بابا را مي توانيم نام ببريم، او به تازگي ساخت مستند بلند «سلطان» به تهيه كنندگي محمدرضا شريفي نيا را به پايان رسانده است.


انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com