1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 552  تاريخ مخابره خبر:  ۱۲/۱۲/۱۳۸۶  نوع : خبر
 کد خبر : 138612120203  ساعت مخابره خبر: ۱۵:۵۱:۲۳
    ۱۳۸۶/۱۲/۱۲                              تاريخ نشر خبر :  
 

«دايره زنگي» در انتظار پروانه نمايش

فيلم سينمايي «دايره زنگي» ساخته پريسا بخت آور فيلم حاشيه ساز بيست و ششمين جشنواره فيلم فجر، در انتظار اعلام نظر وزارت ارشاد براي گرفتن پروانه نمايش مي باشد.

    سيدجمال ساداتيان در گفتگو با خبرنگار سايت سينمايي سوره گفت: ما براي گرفتن پروانه نمايش و اكران عمومي در نوروز 87 اقدام كرديم و در حال حاضر منتظر اعلام نظر وزارت ارشاد هستيم.
    وي در ادامه در مورد اصلاحيه هاي نهايي فيلم افزود: در هنگام جشنواره از سوي هيأت انتخاب به فيلم اصلاحيه هايي وارد شد كه آن اصلاحيه ها انجام شد و فيلم به نمايش درآمد.
    برپايه اين خبر، فيلم «دايره زنگي» در اولين نمايش خود در جشنواره فجر مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت و در روز دوم كه قرار بود در سينما فرهنگ فيلم به نمايش درآيد از طرف مسئولان جشنواره بيست و ششم اين نمايش لغو شد. و اصلاحيه اي مجدد به فيلم وارد شد اما به دليل نداشتن فرصت كافي اين فيلم از جشنواره خارج شد. اما هم اكنون آن اصلاحيه نيز انجام شده است و فيلم بدون داشتن موردي منتظر اكران عمومي است.
    در نخستين تجربه پريسا بخت آور، مهران مديري، باران كوثري، امين حيايي،‌ محمدرضا شريفي نيا، صابر ابر و گوهر خيرانديش بازي كرده اند.
    فيلمنامه را اصغر فرهادي نوشته و داستان درباره محمد و شيرين است كه بايد تا بعدازظهر هزينه تعمير خودرويي را كه دست آنهاست تأمين كنند. اين دو راهي خانه اي در شمال شهر مي شوند تا با كاري كه انجام مي دهند هزينه صافكاري خودرو تصادفي پدر شيرين را به دست بياورند.
انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com