1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 366  تاريخ مخابره خبر:  ۱۶/۳/۱۳۸۵  نوع : خبر
 کد خبر : 138431600000  ساعت مخابره خبر: ۱۴:۵۵:۴۴
    ۱۳۸۵/۰۳/۱۶                              تاريخ نشر خبر :  
 

برندگان بخش هاي مختلف فيلم عاشورايي سپيد معرفي شدند

در مراسم اختتاميه جشنواره عاشورايي «سپيد» اسامي منتخبين هيأت داوران به شرح زير اعلام شد.

• در بخش نماهنگ
ـ هيأت داوران هيچ اثري را حائز رتبه اول ندانست
ـ جايزه دوم به شهران باقري براي نماهنگ شور عشق
ـ جايزه بهترين تدوين نماهنگ به رضا بهارانگيز براي فرصت عاشقي
ـ جايزه بهترين موسيقي براي نماهنگ لالايي عاشورا به آقاي محمد ميرزماني
ـ هيأت داوران از بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس تقدير ويژه اي براي سرمايه گذاري در نماهنگ هاي حرمت عاشقي و فرصت عاشقي به عمل آورد.

• در بخش انيميشن
ـ بهترين متحرك سازي به انيميشن علمدار كربلا «ابراهيم وطن دوست»
ـ بهترين طراحي كاراكتر به جواد ابراهيم خاني و ارشاد ميرشجاعي براي انيميشن مقتل خواني
ـ تنديس بهترين فيلمنامه و داستان براي انيميشن مقتل خواني به عليرضا فرماني
ـ تنديس بهترين موسيقي براي موسيقي انيميشن علمدار كربلا به محمدرضا حمزه اي

• در بخش  مستند
ـ تنديس بهترين تحقيق و پژوهش به پرويز جاهد براي تعزيه به روايت ديگر و ديپلم افتخار بهترين كارگرداني به بابك بهداد براي مستند نخل روز دهم
ـ تنديس بهترين كارگرداني مستند به احمدرضا ضابطي جهرمي براي مستند چتر سبز نخل جهرم در ضمن تقدير ويژه و اهداء جايزه نقدي به فيلم كاغذهاي بي جواب اثر شهيد سيدابراهيم اصغرزاده
ـ تنديس بهترين فيلم مستند به رجبعلي طراوتي براي فيلم مستند چتر سبز نخل جهرم

• در بخش فيلم كوتاه
ـ هيأت داوران هيچ فيلمي را حائز بهترين كارگرداني ندانست
ـ بهترين فيلم كوتاه به محمدرضا خيري نژاد براي فيلم دستهاي شوق
ـ تنديس بهترين ايده به فيلم پايان سطر معلق اثر محسن زارع
ـ جايزه ويژه هيأت داوران به فيلم نغمه هاي سكوت اثر رحيم بهبودي فر

• در بخش 72 ثانيه اي
ـ تنديس بهترين اثر به رامين رهبر براي فيلم ذوالجناح
ـ‍ جايزه دوم به پوريا اسدي براي فيلم راز افلاكي
جايزه سوم به عباس اميرمشهدي براي فيلم يادداشت

در بخش مجموعه هاي تلويزيوني
ـ ديپلم افتخار بهترين كارگرداني به احمد اميني براي مجموعه باران عشق
ـ تنديس بهترين فيلمنامه به جابر قاسمعلي براي مجموعه باران عشق
ـ تنديس بهترين كارگرداني به حسن فتحي براي مجموعه شب دهم
ـ تنديس بهترين مجموعه تلويزيوني به حسن بشكوفه براي مجموعه شب دهم
ـ جايزه ويژه هيأت داوران به پروانه معصومي براي بازي در مجموعه باران عشق و امين تارخ براي بازي در مجموعه معصوميت از دست رفته اختصاص گرفت.

در بخش فيلم هاي بلند تلويزيوني
ـ ديپلم افتخار براي بازيگري كيهان ملكي در فيلم بر مدار چليپا
ـ ديپلم افتخار براي بازيگري شقايق فراهاني در فيلم مهربانو
ـ تنديس بهترين فيلمنامه به عليرضا معتمدي براي فيلمنامه روزهاي اعتراض
ـ تنديس بهترين كارگرداني به جواد شمقدري براي فيلم فرستاده
ـ تنديس بهترين فيلم به علي شاه حاتمي براي كارگرداني بر مدار چليپا

در بخش هاي فيلم بلند 35 ميليمتري (سينمايي)
ـ تنديس بهترين فيلمنامه براي فيلمنامه روز واقعه به بهرام بيضايي
ـ تنديس بهترين فيلم به تهيه كنندگي مرتضي شايسته براي فيلم روز واقعه
ـ تنديس بهترين كارگرداني به طور مشترك به شهرام اسدي براي روز واقعه و رهبر قنبري براي كارگرداني فيلم او
ـ ديپلم افتخار و جايزه ويژه به داريوش ياري براي فيلمنامه دخيل و رضا نامي براي بازي در فيلم او
ـ جايزه ويژه نخستين فيلم عاشورايي «سپيد» به محمدرضا ورزي براي كارگرداني فيلم ابراهيم خليل الله
انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com