1 2 3 4
5 6 7
9 8
جستجو درعناوين خبری
  بگرد
جستجوی پيشرفته | راهنما
آخرين رويدادها سينمايی
گزارشات
مصاحبه ها
نقدها و مقالات
اخبار فيلم
فيـــلمهای در دست توليد
محصولات آينده سوره
اخبار هنرمندان
اخبار جشنواره ها
اخبار اصناف سينمايی
اخبار دفاتر تهیه و توليد
اخبار سينمای جهان
روزشمارسینما
خبرگزاری ها
 تعداد بازديد : 464  تاريخ مخابره خبر:  ۷/۲/۱۳۸۴  نوع : خبر
 کد خبر : 138402070004  ساعت مخابره خبر: ۱۶:۲۹:۱۳
    ۱۳۸۴/۰۲/۰۷                              تاريخ نشر خبر :  
 

آزمون اعطاي «كارت صلاحيت تدريس» در آموزشگاه هاي آزاد

مركز گسترش و آموزش نيروي انساني معاونت امور سينمايي به منظور ارتقاي سطح كيفيت علمي آموزشگاه هاي آزاد سينمايي و سمعي و بصري اقدام به برگزاري اولين دوره آزمون اعطاي كارت صلاحيت تدريس به مدرسين رشته هاي سينمايي خواهد كرد.

    به گزارش سايت سينمايي سوره، به نقل از روابط عمومي معاونت امور سينمايي و سمعي و بصري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي،‌ به منظور ارتقاي سطح كيفيت علمي آموزشگاه هاي آزاد سينمايي و سمعي و بصري و نيز استاندارد كردن آموزش هاي ارائه شده توسط آموزشگاه هاي مذكور و با توجه به تصميم شوراي آموزش مركز گسترش و آموزش نيروي انساني معاونت سينمايي مبني بر ضرورت داشتن «كارت صلاحيت تدريس» مدرسين آموزشگاه، اين مركز اقدام به برگزاري آزمون كارت صلاحيت تدريس به مدرسين رشته هاي سينمايي مي كند.
    داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرايط عمومي، مي بايست داراي مدرك تحصيلي كارشناسي در رشته هاي سينمايي و مرتبط و يا درجه هنري كه توسط شوراي ارزشيابي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تأييد شده است، باشند. ضمن اينكه شرايط ويژه اي جهت پيشكسوتان و هنرمندان ليسانس سينمايي مديران آموزش آموزشگاه هاي آزاد سينمايي، مدرسين مراكز دانشگاهي و مؤسسات آموزش عالي و همچنين مدرسين آموزشگاه هاي آزاد سينمايي با حداقل 3 سال سابقه تدريس در يك آموزشگاه براي دريافت كارت صلاحيت تدريس بودن شركت در آزمون در نظر گرفته شده است.
    بر پايه اين گزارش، آزمون در 2 دسته و 8 گروه شامل: فيلمبرداري، تصويربرداري، عكاسي و نورپردازي، صدابرداري و صداگذاري، كارگرداني و فيلمنامه نويسي، تدوين، چهره پردازي، متحرك سازي، طراحي صحنه و لباس و بازيگر به شكل تستي و تشريحي برگزار خواهد شد.
    گفتني است، داوطلبان جهت آگاهي از نوع و نحوه ارسال مدارك مي توانند تا هفته جاري همه روزه به مركز گسترش و آموزش نيروي انساني مراجعه و يا با شماره تلفن هاي 38512933 ـ 38512934 ـ 38512935 از شرايط لازم براي شركت در آزمون تماس بگيرند.


انتهای پیام /

 
   
 
    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com