سازمان سوره ايميل اخبار سينمايي جشنواره سينما صفحه اصلي
مقررات جشنواره
يادداشت دبير جشنواره
بيانيه هيات داوران
اهداف جشنواره
موضوعات جشنواره
توضيحات
تمام رويدادها
 به تفکيک فيلم
 به تفکيک اصناف
 به تفکيک هنرمندان
 به تفکيک دفاتر توليد
 به تفکيک کلمات کليدی
آلبوم عكس
افتتاحيه
نشست هاى مطبوعاتى
اختتاميه
گوشه و كنار
روزشمار آلبوم عكس
هنرمندان
شرکت ها
فيلمها
هنرمندان
شرکت ها
کشورهای شرکت کننده
.:.    هيأت داوران     .:.
..رييس هيأت داوران
..داور
..دبير
هيأت انتخاب
جوايزاهداشده
بخشهاي جشنواره
موضوعات جوايز
 

 بين المللي فيلم فجر ـ دوره بيست و سوم(۱۳۸۳)

يادداشت دبير جشنواره :
بيست و سومين جشنواره بين المللي فجر را در شرايطي آغاز مي كنيم كه بار ديگر سينماي ايران توانسته است نشانه هايي جدي از رشد فرهنگي ـ هنري را در معرض ديد بينندگان و مشتاقان خود قرار دهد.
اين جشنواره كه همه ساله همزمان با سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران برگزار مي شود، در طول بيست و دو دوره گذشته توانسته است نقشي جدي در افق هاي آينده سينماي كشورمان ايفا كند و هر سال گامي جدي تر براي ورود به عرصه هاي بين المللي بردارد.
تلاش برگزار كنندگان جشنواره همواره اين بوده است كه با ارايه كارنامه سينماي ايران و نمايش گزيده سينماي جهان راه دستيابي به قله هاي مرتفع افتخارات هنري را هموار سازد.
ورود به دو حوزه مفهومي و جغرافيايي با اضافه نمودن دو بخش جديد به سينماي بين المللي به نام هاي سينماي معناگرا و سينماي آسيا در بيست و سومين دوره برگزاري جشنواره بين المللي فيلم فجر مي تواند افق جديدي را به سوي سينماي جهان بگشايد و برگزاركنندگان بيست و سومين دوره جشنواره مفتخرند كه با توجه به اين دو حوزه جديد در تعامل ميان سينماي ايران و جهان به دستاوردهاي نويني دست پيدا كنيم.
بي شك اين آغاز راه است. نهالي است كه بايد از آن پاسداري نمود تا همچون سينماي نوين ايران پس از طي مسيري سخت سر برآورد و سر به آسمان بسايد. به همه شركت كنندگان در اين دوره از جشنواره كه در اين جشن با شكوه سينما گرد آمده اند،‌تبريك مي گويم و اميدوارم هر كدام بهره اي متناسب از اين جشنواره با خود همراه كنيم.
آنچه ما به آن مي انديشيم اعتلاي سينماي جهان و تلاش همه دست اندركاران سينماي جهان است و تلاش همه دست اندركاران سينما را در اين راه مي ستاييم.

عليرضا رضاداد
دبير جشنواره بين المللي فيلم فجر

    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com