سازمان سوره ايميل اخبار سينمايي جشنواره سينما صفحه اصلي
مقررات جشنواره
يادداشت دبير جشنواره
بيانيه هيات داوران
اهداف جشنواره
موضوعات جشنواره
توضيحات
تمام رويدادها
 به تفکيک فيلم
 به تفکيک اصناف
 به تفکيک هنرمندان
 به تفکيک دفاتر توليد
 به تفکيک کلمات کليدی
آلبوم عكس
افتتاحيه
نشست هاى مطبوعاتى
اختتاميه
گوشه و كنار
روزشمار آلبوم عكس
هنرمندان
شرکت ها
فيلمها
هنرمندان
شرکت ها
کشورهای شرکت کننده
.:.    هيأت داوران     .:.
..رييس هيأت داوران
..داور
..دبير
هيأت انتخاب
جوايزاهداشده
بخشهاي جشنواره
موضوعات جوايز
 
ليست تمام هنرمندان شرکت کننده در جشنواره  فيلم فجر- دوره سي و هفتم(۱۳۹۷)

نام فرد نام فيلم نتيجه موضوع
نرگس آبيار   شبي كه ماه كامل شد (1397)  برگزيده  بهترين كارگرداني
ايمان اميدواري   شبي كه ماه كامل شد (1397)  برگزيده  بهترين چهره پردازي
زينب تقوايي   سمفوني نهم (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
نيما جاويدي   سرخ پوست (1397)  برگزيده  بهترين فيلم
رامبد جوان   طلا (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
فريدون جيراني   آشفته گي (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
سياوش حقيقي   خون خدا (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
محمد حمزه‌زاده   ديدن اين فيلم جرم است! (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
حميد خضوعي ابيانه   غلامرضا تختي (1397)  برگزيده  بهترين فيلمبرداري
فردين خلعتبري   جمشيديه (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
محمد داودي   قصر شيرين (1397)  برگزيده  بهترين فيلمنامه
بهرام دهقان   متري شش و نيم (1397)  برگزيده  بهترين تدوين
عليرضا رئيسيان   مردي بدون سايه (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
مسعود ردايي   سال دوم دانشكده من (1396)  شركت كننده  ( ---------- )
سيدمحمود رضوي   ماجراي نيمروز: رد خون (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
سيدجمال ساداتيان   متري شش و نيم (1397)  برگزيده  فيلم برگزيده تماشاگران
 شركت كننده  ( ---------- )
منصور سهراب پور   حمال طلا (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
 درخونگاه (1396)  شركت كننده  ( ---------- )
الناز شاكردوست   شبي كه ماه كامل شد (1397)  برگزيده  نقش اول زن
عليرضا شجاع نوري   بنفشه آفريقايي (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
محمدرضا شجاعي   ماجراي نيمروز: رد خون (1397)  برگزيده  بهترين طراحي لباس
هوتن شكيبا   شبي كه ماه كامل شد (1397)  برگزيده  نقش اول مرد
ايرج شهزادي   متري شش و نيم (1397)  برگزيده  بهترين صدابرداري
مجيد شيخ انصاري   پالتوشتري (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
فرشته صدرعرفايي   شبي كه ماه كامل شد (1397)  برگزيده  نقش دوم زن
الهام غفوري   قسم (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
همايون غني‌زاده   مسخره باز (1397)  برگزيده  بهترين فيلم
مجتبي فرآورده   23 نفر (1397)  برگزيده  بهترين فيلم از نگاه ملي
 شركت كننده  ( ---------- )
سيدعلي قائم مقامي   تيغ و ترمه (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
عليرضا قاسم خان   روزهاي نارنجي (1396)  شركت كننده  ( ---------- )
محمدحسين قاسمي   شبي كه ماه كامل شد (1397)  برگزيده  بهترين فيلم
 شركت كننده  ( ---------- )
محسن قرايي   قصر شيرين (1397)  برگزيده  بهترين فيلمنامه
ايمان كريميان   ماجراي نيمروز: رد خون (1397)  برگزيده  بهترين جلوه هاي ويژه ميداني
مسعود كيميايي   معكوس (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
كامران مجيدي   جان دار (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
علي مصفا   مسخره باز (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
 يلدا (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
جواد مطوري   مسخره باز (1397)  برگزيده  بهترين جلوه هاي ويژه بصري
پيمان معادي   ناگهان درخت (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
كيوان مقدم   غلامرضا تختي (1397)  برگزيده  بهترين طراحي صحنه
سعيد ملكان   غلامرضا تختي (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
مهرشاد ملكوتي   ماجراي نيمروز: رد خون (1397)  برگزيده  بهترين صداگذاري و ميكس
آزيتا موگويي   ايده اصلي (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
علي نصيريان   مسخره باز (1397)  برگزيده  نقش دوم مرد
جواد نوروزبيگي   زهرمار (1397)  شركت كننده  ( ---------- )
امين هنرمند   قصر شيرين (1397)  برگزيده  بهترين موسيقي
 

    خانه |  درباره ما  |  تماس با ما  |  قوانین و مقررات  |  منابع |  جشنواره سينما |  خبر  
  كليه حقوق اين سايت براي sourehcinema.com محفوظ ميباشد
Copyright © 2003-2016 SourehCinema.com All rights reserved
توسعه دهندگان سايت  Email: info@sourehcinema.com